Warsztaty

Zapraszam do udziału w organizowanych i prowadzonych przez mnie warsztatach

Podczas warsztatów poznasz zasady i techniki tworzenia świec sojowych zalewanych w szklanych naczyniach z olejkami zapachowymi oraz płatkami kwiatów. Wykonasz dwie świece, które zabierzesz ze sobą do domu. Do udziału zapraszam dzieci w wieku od 10 r.ż oraz dorosłych.

Najchętniej widziane grupy od 5 do 10 osób. Czas trwania warsztatów to 2 godziny. Koszt 120 zł. Szkoły, większe grupy mają cenę uzgadnianą indywidualnie w zależności od ilości uczestników

 

#01

Poczas warsztatów z malowania na szkle poznasz techniki malowania farbami do szkła. Stworzysz indywidualny motyw lub skorzystasz z gotowego szablonu, który umieścisz na szklanym wazonie, szklance, kieliszku lub dowolnie wybranym do tego celu przedmiocie ze szkła.

Czas trwania warsztatów to 2 godziny. Koszt 120 zł. Najchętniej widzane grupy od 5 do 10 osób. Szkoły, większe grupy mają cenę uzgadnianą indywidualnie w zależności od ilości uczestników

#02

Podczas warsztatów z malowania na tkaninie zaprojektujesz lub skorzystasz z gotowych szablonów (przygotowanych przez mnie) swoją ekologiczną bawełnianą torbę, która będzie świetnym dodatkiem każdej stylizacji. Poznasz warsztat tworzenia motywu malarskiego na tkaninie, sposób konserwacji materiału, aby uniknąć jego uszkodzenia.

Opowiem, jak dbać o trwałośc i wygląd podczas dalszego użytowania. Dzięki warsztatom stworzysz jedyną w swoim rodzaju torbę, która będzie Twoją wizytówką. Czas trwania warsztatów 2 godziny. Koszt 120 zł. Najchętniej widzane grupy od 5 do 10 osób. Szkoły, większe grupy mają cenę uzgadnianą indywidualnie w zależności od ilości uczestników.

#03
Jesteś zainteresowany/a współpracą?