Oferta dla firm

Świece sojowe i zestawy prezentowe dla firm

Wszystkie świece są tworzone przez mnie ręcznie z najlepszej jakości produktów. Każde zamówienie jest traktowane indywidualnie i z dbałością o każdy szczegół. Można wybrać: wielkość pojemników, kolor wosku, zapach, motyw malarski oraz rodzaj knota.

Zapraszam do współpracy przedsiębiorców z branż: eventowej, restauratorskiej, hotelowej, gabinety SPA, ale także kwiaciarnie, kawiarnie czy firmy z branży prezentowej.

Dla kogo marka własna świec?

restauracje

Dla restauracji

Świece sojowe, to świetna propozycja dla właścicieli restauracji i kawiarni, którzy mogą zachwycić swoich gości wyjątkowymi aromatami. Świece przypominają swoim wyglądem pyszne desery:)

hotele

Dla hoteli

Świece najczęściej pojawiają się na recepcji, czy restauracji hotelowej. Długi czas palenia i wosk sojowy często służy, jako dodatkowa komunikacja wspierająca koncept hotelu. Świece sojowe często bywają świetnym prezentem dla klientów biznesowych.

spa gabienty kosmetyczne

Dla gabinetów kosmetycznych i SPA

Świece do masażu ciała idealnie nawilżają i relaksują ciało dzięki zawartości najwyższej jakości olejków eterycznych oraz masła shea i oleju kokosowego. Pozostawiają na skórze przyjemny filtr. Gabinety kosmetyczne i SPA wybierają świece sojowe do masażu, bo mają pewność i gwarancję zadowolenia swoich klientów.

kwiaciarnie

Dla kwiaciarni

Świece to świetny dodatek do bukietów i prezentów. Kwiaciarnie, które ze mną współpracują często zwracają uwagę na walory artystyczne wykonania świec i opinie klientów.

architekci wnętrz

Dla architektów wnętrz

Dzięki świecy zapachowej można podkreślić wyjątkowość projetowanej przestrzeni. Świece zapachowe mogą podkreślić wykończenie i wpływać na finalny odbiór oferty.

Do prezentów i koszy firmowych

Świece zapachowe z pewnością podkreślą i ocieplą przygotowany zestaw prezentowy, czy box kreatywny. Wystarczy, że umieścisz swoje logo a masz gwarancję ekologicznego, naturalnego i tworzonego ręcznie prezentu. Współpracuję z firmami, biurami nieruchomości, państwowymi instytucjami dbającymi o ekologię i lasy a także gabinetami masażu i SPA.

Jesteś zainteresowany/a współpracą?