O nas

Witaj,
Mam na imię Agnieszka i jestem Ci bardzo wdzięczna, że ze mną jesteś!
Chcę opowiedzieć w kilku zdaniach kim jestem?, co robię?i jakie wartości wyznaję?

Z wykształcenia jestem plastyczką, pedagożką i socjoterapeutką. Bliskie mi są psychilogia i fizyka kwantowa oraz szeroko pojęty rozwój świadomości. Po ukończeniu PLSP w Jeleniej Górze uprawiałam malarstwo sztalugowe. Brałam udział w licznych wystawach w kraju i za granicą. Potem była dłuższa przewra na urodzenie i wychowanie syna oraz praca zawodowa niezwiązana zupełnie z malarstwem.

więc skąd pomysł na tworzenie świec?

Moja pracownia artystyczna “Świece z Sercem” powstała z miłości do światła i zapachów. Jest to miejsce, w którym natura spotyka się ze sztuką. Staram się łączyć ze sobą szkło, malarstwo, naturę i piękne zapachy.

Tworzę unikatowe świece sojowe w szkle, które ozdabiam malarskimi motywami kwiatów, ptaków, motyli, fragmentami zabytków miasta, mandalami i wszystkim tym, co mi w danej chwili w duszy gra.

Świece sojowe to moja pasja. Zrodziła się z chęci tworzenia naturalnych, ale przede wszystkim dekoracyjnych świec zapachowych. Dlatego całą swoją wiedzę, talent i serce włożyłam w stworzenie Pracowni artystycznej “Świece z Sercem”.

Każdą świecę wykonuję ręcznie z dbałością o każdy szczegół (są naturalne, zdrowe i obłędnie pachną). Produkuje je z wosku sojowego, drewnianego / bawełnianego knota oraz wysublimowanej kompozycji zapachowej.

Wosk sojowy, z którego powstają moje świece, jest w 100% roślinny i naturalny. Jest w 100% biodegradowalny, wolny od pestycydów i herbicydów. Nie jest testowany na zwierzętach. Nie zawiera pochodnych ropy naftowej, produktów zwierzęcych oraz owadzich. Kompozycje zapachowe użyte w świecach “Świece z sercem” są odpowiednie dla wegan, nie są testowane na zwierzętach i są wolne od parabenów.

lubię nadawać przedmiotom nowe życie

Dlatego wykorzystując szkło stołowe w postaci wazonów, szklanek, butelek, słoików maluję na nich niewielkie obrazy i zalewam woskiem. Zarówno woski, jak i świece są mocno nasycone olejkami, aby roztaczały wokół siebie cudowny zapach.

Świece sojowe do masażu delikatnie nawilżają i odżywiają skórę. Są idealne do gabinetów kosmetycznych oraz SPA, gdzie wykonywane sa zabiegi na ciało gorącym woskiem. Osobiście wykorzystuję je w codziennym życiu do smarowania nimi rąk. Genialnie się do tego nadają! W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie użytkowników wykorzystuję do ich produkcji wyłącznie ekologiczne olejki eteryczne.

Torby bawełniane

Torby bawełniane z autorskimi motywami malarskimi są najczęściej limitowane. Powstają z najlepszych materiałów z dbałością o najwyższą jakość. Są ręcznie malowane farbami do tkanin, odpowiednio zabezpieczone przed uszkodzeniem. Można je spokojnie prać w 40°C, nawet w pralce. Torby bawełniane są idealnym dodatkiem każdej garderoby i pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.

Obrazy olejne, akwarele, pastele pojawią się w moim sklepie jesienią. Jestem na etapie tworzenia ich kolekcji.

Produkty z mojej pracowni są jedyne i niepowtarzalne. Tworzone z pasją i sercem. Wierzę, że odmienią Wasz dom, firmę, gabinet.

Moim celem jest dostarczyć Państwu produkt pełen najwyższej jakości i oryginalności. Każdy oferowany przeze mnie produkt mogę spersonalizować. W celu indywidualnych zamówień proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Aktualne projekty na bieżąco pojawiają się również na portalach społecznościowych.

Oddaję w Państwa ręce moje prace.

Zapraszam z miłością i światłem